دانش‌آموزان در سال تحصیلی، اقدام و عمل را در بستر علم و اندیشه تبدیل به انقلابی حسینی خواهند کرد

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

طلایه داران فردا : به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل دفترمرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان همزمان با آغازسال تحصیلی در پیامی به دانش‌آموزان گفت: امسال آغاز سال تحصیلی با تقارن مبارک ایام حسینی مصادف شده است و این بدان معناست که دانش‌آموزان ایران اسلامی اقدام و عمل را در بستر علم و اندیشه تبدیل به انقلابی حسینی خواهند کرد و در مقابل فربیکاران ستم پیشه با توانی استوار اندیشه و مهرورزی را سرلوحه اقدامات خود قرار داده و با اتکال به خداوند تبارک و تعالی آغازی نیک را به سرانجام خواهند رساند.

وی خطاب به دانش‌آموزان انجمن‌های اسلامی گفت: فرزندان شهیر انقلاب اسلامی به یاد داشته باشند که همکلاسی‌های آسمانی شما در هشت سال دفاع مقدس چه حماسه‌ها آفریدند و در این راه چون مردان بزرگ تاریخ، شجاعت و مردانگی را به نسل‌های آتی آموختند. اکنون این میدان بزرگ در عرصه علم و دانش سفره گسترانده است و بر ماست که با دانش‌افزایی غیرتمندانه و با علم و اندیشه و ابتکار، به پاسداشت بیش از ۳۶ هزار همکلاسی‌های شهید خود اقدام و عمل کنیم و انقلابی گسترده را در بستر جهان علم و با زیر ساخت مهر و مهرورزی خردمندانه بگشائیم تا این امانت الهی را که به دست ما سپرده شده است به یاری خداوند متعال به صاحب‌الامر حضرت حجه ابن الحسن (عج) به سلامت و به بهترین وجه ممکن بازگردانیم.
علامتی خاطرنشان کرد: اعضای انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در سراسر کشور می‌بایست تلاش کنند تا سکوهای افتخار را در تمامی عرصه‌های علم و فن آوری کسب نمایند و همگی با خردورزی و اندیشه‌ای والا کاری بزرگ را به نمایش بگذارند، کاری که به بزرگی خون شهیدان دانش‌آموز و اعضای انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان است.
وی گفت: سال تحصیلی جدید در تداوم برنامه‌های گذشته انجمن‌های اسلامی، همه دانش‌آموزان باید تلاش کنند تا فرهنگ حسینی را گسترده نمایند و به شکلی عمل کنند که رضایت حضرات اهل بیت سلام الله علیهم اجمعین را کسب نمایند. لذا می‌گویم امسال باید همه خواهران و برادران انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان و همه عزیزانی دانش‌آموزی که ریشه در اسلام ناب محمدی دارند همتی حسینی و فاطمی به خرج داده و خود با حفظ کرامت انسانی، پاکدامنی و عفاف و حجاب را سرلوحه زندگی دانش‌آموزی خود قرار دهند.
دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: در سال تحصیلی جدید دو بال علم و فرهنگ را بگشائیم و پروازی بلند به سوی آرمان‌های پاک همکلاسی‌های شهیدمان داشته باشیم که شما خوب می‌دانید این امنیت و آرامش حاکم بر سرزمین اسلامی‌مان نتیجه و ثمره خون آن بزرگان است. مبادا که ناسپاسی کنیم که خداوند این نعمت را از ما خواهد گرفت پس بیائیم جهاد علم و ایمان را در همه عرصه‌های زندگی خود بگشائیم و از این رهگذر مقام معظم رهبری را شاد و راضی نگهداریم که رضایت او بی تردید رضایت خداوند و مهدی موعود خواهد بود برای همه دانش‌آموزان ایران اسلامی آرزوی بهروزی و پیروزی در همه عرصه‌های زندگی
 می‌نمایم.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *