دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با حضور در برنامه “حالا خورشید”

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

طلایه داران فردا : به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل دفترمرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان همزمان با هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس روز دوشنبه پنجم مهرماه با حضور در برنامه زنده “حالا خورشید” شبکه سوم سیما، برنامه‌ها و فعالیت‌های انجمن‌های اسلامی در مدارس سراسر کشور را تشریح کرد.

وی اظهار داشت: ساختار جامعه اسلامی پس از پیروزی انقلاب به تعبیر امام راحل(ره) بر ایجاد نهادهای انقلابی و از جنس مردم بود.
علامتی با اشاره به تشکیل نهادهای مردمی همچون جهاد سازندگی، بنیاد مستضعفان، بسیج و… در نظام خاطرنشان کرد:در حوزه تعلیم و تربیت از ظرفیت دانش‌آموزان استفاده شد و نهاد امور تربیتی و اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان به فرمان حضرت امام(ره) تشکیل شد.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: امروز اتحادیه‌ انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با این نگاه و تفکر در راستای تربیتنیروهای ارزشی اسلامی فعالیت دارد.

وی با اشاره به برنامه‌های اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در سال تحصیلی جدید گفت: اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان سال تحصیلی را با هفته دفاع مقدس و با نام و یاد شهدای گرانقدر آغاز کرد و برنامه همکلاسی آسمانی را ذیل این اهداف در اتحادیه برگزار می‌کنیم.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: بحث طرح ‌«انسجام» در مدارس سراسر کشور اجرایی می‌شود و دانش‌آموزان زبده دوره متوسطه اول و دوم که از لحاظ اخلاقی، علمی و اجتماعی بالا باشند، شناسایی و عضویابی می‌شوند.

وی گفت: طرح‌های محوری از جمله نمایشگاه مدرسه انقلاب، طرح کندوی کتاب را در سال تحصیلی جدید داریم و همچنین سلسله برنامه‌هاییبرای ماه محرم در اتحادیه که می‌توان به اعزام مبلغ به مدارس، دسته‌جات عزاداری و برگزاری هیئت‌های انصارالمهدی(عج) اشاره کرد.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: تشکیلات انجمن اسلامی امسال به متوسطه اول ورود پیدا می‌کند و چون برنامه دانش‌آموزیاست با ذائقه‌های دانش‌آموزان هماهنگ است و در اتحادیه انجمن‌های اسلامی میزبان خود دانش‌آموزان هستند.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *