مسابقه کتابخوانی(دختر شینا)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

طلایه داران:به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل دفترمرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان؛ حامد علامتی، دبیر کل اتحادیه انجمن‌های اسلامیدانش‌آموزان اظهار داشت: یکی از برنامه‌های طرح کندوی کتاب اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، برگزاری مسابقه کتابخوانی از کتاب «دختر شینا » نوشته بهناز ضرابی‌زاده است که ویژه دانش‌آموزان مقطع متوسطه دوم اجرا می‌شود.

وی گفت: این مسابقه با رویکرد ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی در سراسر کشور اجرا می‌شود که به منظور ترغیب مخاطبان و ایجاد انگیزه برای مطالعهآن، بین دانش‌آموزان سراسر کشور برگزار می‌شود.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: مرحله مدرسه‌ای این طرح در دو بخش دختران و پسران با ارسال کتاب و لوح فشرده “دختر شینا”  به مدارس سراسر کشور آغاز شده است.

علامتی خاطرنشان کرد: کتاب «دختر شینا» از معدود کتاب‌های خاطرات است که زندگی پرفراز و نشیب یک دختر جوان روستایی را در برابر چشمان ما به نمایش می‌گذارد، دختری که آن‌قدر می‌ایستد و می‌افتد و دوباره برمی‌خیزد تا جنگ را تحقیر کند.

وی ادامه داد: کتاب “دختر شینا” توسط انجمن اسلامی در مدارس سراسر کشور معرفی می‌شود و دانش‎آموزان می‌توانند پس از مطالعه اینکتاب با مراجعه به سایت کتاب و زندگی به آدرس www.ketabzendegi.ir  در مسابقه کتاب‌خوانی شرکت نموده و علاوه بر بهره‌مندی از این کتاب ارزشمند از جوایز نفیساین مسابقات نیز بهره‌مند گردند.

وی در خصوص قیمت این کتاب گفت: قیمت  کتاب «دختر شینا»  ۷۵۰۰تومان می‌باشد که به انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با تخفیف ۲۵ درصدارائه می‌گردد.

لازم به ذکر است، کتاب دختر شینا یکی از کتاب‌های پر فروش حوزه دفاع مقدس است که مربوط به خاطرات همسر یکی از سرداران شهید استانهمدان است.

سرباز صفر

الهم الرزقنا شهادت زیر سیبیلا ;)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

  1. طلایه دار گفت:

    آخه سرباز دوره دوم به ما چه مربوطه ؟

دیدگاهتان را بنویسید