هیئت‌های خودجوش دانش‌آموزی با پرچمداری انجمن‌های اسلامی در مدارس برگزار می‌شود

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

طلایه داران فردا : به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل دفترمرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، یکصد و شصت و ششمین جلسه شورای معاونان با حضور دبیرکل اتحادیه و اعضای شورای معاونان برگزار شد.
دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در این جلسه در آستانه ماه محرم گفت: هیئت‌های خودجوش دانش‌آموزی امسال نیز همانند سال‌های گذشته باید با قوت در مدارس برگزار شود هیئت‌های دانش‌آموزی با پرجمداری انجمن‌های اسلامی مدارس برگزار شود.
وی گفت: امسال آخرین سالی است که می‌توانیم بهره‌برداری ۱۰۰ درصد از فرصت برگزاری هیئت‌های دانش‌آموزی در مدرسه را داشته باشیم زیرا از سال دیگر ماه محرم در تابستان و تعطیلی مدارس می‌باشد و این فرصت را از دست خواهیم داد.
علامتی خاطرنشان کرد: اگر هیئت‌های دانش‌آموزی در محرم شکل بگیرد تا یکسال این هیئت‌ها در مدرسه و شهر ماندگار می‌شود.
وی گفت: انجمن‌های اسلامی و اتحادیه استان‌ها و شهرها در ماه محرم می‌بایست تمام تمرکز خود را برای راه‌اندازی و برگزاری هیئت‌های انصارالمهدی(عج) بگذارند.
دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: در تشکیلات یکی از مهمترین شاخص‌های انتخاب افراد در جایگاه‌های مختلف برخورداری از روحیه ذکر، توسل، توجه به ساحت اهل‌بیت عصمت و طهارت و میزان ارتباط آن‌ها با هیئت‌های مذهبی استوار است و این نشانه‌ای از اهمیت تشکل به این برنامه‌های محوری است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید